Nissan Finance

У компанії Nissan впевнені, що фінансове питання придбання автомобіля має вирішуватися так само гнучко і оперативно для покупця, як звична оплата покупки кредитною карткою або бронювання готелю через Інтернет. Цій меті служить спеціально розроблена кредитна програма «Nissan Finance».

Щоб сформувати найцікавіша пропозиція, Альянс «Renault-Nissan» вибрав провайдером послуги «RCI Banque» - спеціалізований банк концерну, використання послуг якого мінімізує фінансові ризики Клієнта. Український партнер «RCI Banque» - ПАТ «Креді Агріколь Банк» - відібраний на конкурсній основі: відрізняється стабільністю і відповідає вимогам фінансової безпеки програми «Nissan Finance».

В кредит можна придбати будь-яку модель Nissan, представлену в нашому дилерському центрі. Програма передбачає термін погашення кредиту від одного року до семи років. Сума кредиту варіюється від 2 до 100 тисяч доларів США, з початковим внеском від 15%. Процентні ставки встановлюються в залежності від моделі автомобіля, терміну погашення кредиту і розміру першого внеску. Скористатися кредитом для покупки автомобіля Nissan може будь-який громадянин України віком від 21 років.

Однією з відмінних характеристик «Nissan Finance» є наявність пільгової ставки розміром 0% річних у гривні з відсутністю прихованих комісій. Штрафів за дострокове погашення кредиту також не передбачено, оскільки головне завдання Nissan - надати Клієнту високий рівень сервісу в сфері продажів автомобілів згідно всіх його вимог і побажань.

Діють нові умови кредитування Nissan Finance: