NISSAN Бізнес-центр. Корпоративні продажі

Серед послуг дилерського центру Nissan «АвтоАльянс Київ» одне з пріоритетних місць посідають корпоративні продажі, за якими «АвтоАльянс Київ» лідирує вже 2 роки поспіль в Україні. Незалежно від передбачуваних завдань, Ваша компанія зможе знайти свій автомобіль: буде це автопарк регіональних менеджерів, седан представницького класу або незамінні у виробництві пікапи.

На кожне звернення наші співробітники розробляють індивідуальну пропозицію, у якій враховують кращі поточні цінові позиції дилерського центру та побажання клієнта.

Роблячи покупку максимально простою й можливою, дилерський центр «АвтоАльянс Київ» пропонує придбати автомобілі в кредит за програмою Nissan Finance, розробленою компанією-виробником разом із RCI Bank. Відсоткові ставки за кредитом починаються від 0 % річних, відсутні приховані платежі та комісії. Детальніше з умовами Nissan Finance для юридичних осіб Ви можете ознайомитися тут.

Здійснюючи купівлю автомобілів у дилерському центрі «АвтоАльянс Київ», Ваша компанія стає учасником програми лояльності «5 діамантів», що діє в усій мережі Групи компаній «НІКО». Участь у програмі та просування від рівня до рівня дозволяють зберігати кошти при обслуговуванні автопарку, а також отримувати додаткові знижки при його оновленні або поповненні.

До числа переваг співпраці з дилерським центром «АвтоАльянс Київ» слід віднести: можливість проведення виїзного тест-драйву, пріоритетність у постачанні автомобілів, плаваючі ставки авансових платежів.

Окрім того, привілеями корпоративних клієнтів можуть скористатися фізичні особи-співробітники компанії: при купівлі нового автомобіля мають можливість розраховувати на знижку, яка дорівнює знижці корпоративного клієнта дилерського центру «АвтоАльянс Київ».

Якщо немає гострої потреби в придбанні автомобіля, Ваша компанія може надати перевагу оренді. Наш дилерський центр пропонує на вибір одразу кілька лізингових програм, розроблених нашими партнерами – AVIS Ukraine, ALD Automotive, VAB лізинг. Вибір тієї чи іншої програми суто індивідуальний і залежить від багатьох факторів, як ось модель і кількість автомобілів, бажаний термін оренди й тип експлуатації.

Щойно автомобілі переходять у власність компанії, важливо бути впевненим у їх експлуатації. Програма підтримки в дорозі Nissan Assistance працює для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Досить зробити дзвінок (0 800 303 308 – для стаціонарних телефонів, 0 44 390 30 80 – для мобільних операторів), щоб отримати кваліфіковану пораду телефоном, оформити виїзд евакуатора або отримати підмінний автомобіль у дорозі в екстреному випадку.

Із питань, що стосуються корпоративних продажів, звертайтеся до наших менеджерів:

Сергій Кузьмічев
Тел.: 0 67 502 88 85 
sergiy.kuzmichov@nissan-ask.com.ua