Програма лояльності

У дилерському центрі «НІКО АвтоАльянс» спеціально для Вас діє комплексна програма лояльності під назвою «5 діамантів». Програма покликана не тільки надати всім її учасникам низку додаткових послуг і привілеїв у межах довгострокової співпраці з нами, а й розвинути культуру лояльного ставлення як із боку компанії, так і з боку клієнта.

Програма лояльності «5 діамантів» включає в себе 4 рівні та 2 сегменти, поступове сходження якими дозволяє використовувати набір бонусів під час обслуговування автомобіля Nissan, придбання запасних частин і аксесуарів, послуг страхування, а також низку додаткових привілеїв згідно з умовами програми. Стати учасником програми можуть фізичні особи, незалежно від громадянства, і юридичні особи, які:

- придбали новий або б/в автомобіль;

- придбали набір аксесуарів;

- виявили бажання стати Клієнтом сервісної станції.

Серед переваг участі в Програмі лояльності «5 діамантів»:

- гнучка, прозора й зрозуміла для кожного клієнта комплексна система отримання та накопичення знижок для купівлі й обслуговування автомобіля на СТО, придбання запасних частин й аксесуарів;

- пільгові умови використання послуг компаній-партнерів;

- індивідуальний підхід до кожного клієнта.

А якщо Ваш автомобіль застрахований по програмі КАСКО в СК «НІКО Страхування», Ви маєте перевагу і Вам надаються привілегії та бонуси згідно Преміум рівню програми лояльності.


Рівні Програми лояльності  
Набір привілеїв і бонусів  
Знижка на запасні частини для автомобілів на гарантії Знижка на послуги для автомобілів на гарантії Сума, яку сплатив клієнт за запасні частини та роботи СТО
 Знижка на запасні частини для не гарантійних автомобілів  Знижка на послуги СТО для не гарантійних автомобілів 
    Сегмент I  
1
3% 3% від 5 000 гривень з ПДВ

 
2
5% 5% від 10 00 гривень з ПДВ
 
3
5% 10% від 20 00 гривень з ПДВ
 
4
10% 15% від 30 00 гривень з ПДВ
 
Сегмент II
Не гарантійні авто від 3 до 5 років 
12%  15%
Сегмент III
 Не гарантійні авто від 5 років
  12% 20% 
Преміум
Для власників КАСКО від "НІКО Страхування"
від 12%
від 15%


У межах програми лояльності «5 діамантів» діє низка спеціальних програм, таких як Програма & «Сім'я», що дозволяє всім членам сім'ї Клієнта користуватися однією накопичувальною карткою; програма «Друзі» , що передбачає отримання спеціальних умов для друзів учасника програми. Крім того, існує окрема Програма для власників автомобілів, придбаних за програмою Trade-in або автомобілів на які вже не поширюється гарантія заводу-виробника.

Дилерський центр «НІКО АвтоАльянс» запрошує всіх автомобілістів приєднатися до програми лояльності «5 діамантів»: ставши учасником програми, клієнт отримує увагу й турботу, а також зрозумілі та прозорі умови співпраці з нами!