Програма лояльності

У дилерському центрі «АвтоАльянс Київ» спеціально для Вас діє комплексна програма лояльності під назвою «5 діамантів». Програма покликана не тільки надати всім її учасникам низку додаткових послуг і привілеїв у межах довгострокової співпраці з нами, а й розвинути культуру лояльного ставлення як із боку компанії, так і з боку клієнта.

Програма лояльності «5 діамантів» включає в себе 5 рівнів, поступове сходження якими дозволяє використовувати набір бонусів під час обслуговування автомобіля Nissan, придбання запасних частин і аксесуарів, послуг страхування, а також низку додаткових привілеїв згідно з умовами програми. Стати учасником програми можуть фізичні особи, незалежно від громадянства, і юридичні особи, які:

- придбали новий або б/в автомобіль;

- придбали набір аксесуарів;

- виявили бажання стати Клієнтом сервісної станції.

Серед переваг участі в Програмі лояльності «5 діамантів»:

- гнучка, прозора й зрозуміла для кожного клієнта комплексна система отримання та накопичення знижок для купівлі й обслуговування автомобіля на СТО, придбання запасних частин й аксесуарів;

- пільгові умови використання послуг компаній партнерів (наприклад, страхування від СК «Індіго»);

- індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Рівні Програми лояльності
Рівні учасника Програми Набір привілеїв і бонусів
Кількість куплених автомобілів, нових або в trade-in. Накопичення на рахунку: використання послуг СТО або покупка аксесуарів на суму, грн Знижка на використання послуг СТО Знижка на придбання запасних частин Знижка на придбання аксесуарів Знижка на покупку автомобіля
1 5 000 5% 5% 5% 0,5%
2 30 000 10% 5% 5% 1,0%
3 60 000 15% 10% 10% 1,5%
4 100 000 15% 12% 15% 2,5%
5 160 000 20% 15% 15% 3,0%


У межах програми лояльності «5 діамантів» діє низка спеціальних програм, таких як Програма & «Сім'я», що дозволяє всім членам сім'ї Клієнта користуватися однією накопичувальною карткою; програма «Друзі» , що передбачає отримання спеціальних умов для друзів учасника програми. Крім того, існує окрема Програма для власників автомобілів, придбаних за програмою Trade-in або автомобілів на які вже не поширюється гарантія заводу-виробника.

Дилерський центр «АвтоАльянс Київ» запрошує всіх автомобілістів приєднатися до програми лояльності «5 діамантів»: ставши учасником програми, клієнт отримує увагу й турботу, а також зрозумілі та прозорі умови співпраці з нами!