Гарантія

Гарантія на всі вироблені автомобілі – одне з найважливіших зобов’язань, які бере на себе компанія Nissan та «АвтоАльянс Київ» як її офіційний дилер. Упродовж 3-х років або 100 000 км пробігу Ви отримуєте професійну підтримку сертифікованих технічних фахівців, які мають усе необхідне обладнання та інструменти. Три роки діє гарантія на якість лакофарбового покриття в тому числі, а за відсутність наскрізної корозії кузова Ви можете не хвилюватися впродовж 12-ти років! І навіть евакуатор для автомобіля, який знаходиться на гарантії, у разі потреби ми викличемо самостійно: досить зробити всього один дзвінок до сервісного центру, де максимально швидко відреагують на Ваш виклик. Головне –для контролю технічного стану та підтримки працездатності систем автомобіля не забувайте про регулярне проходження ТО.

Ваш автомобіль – це дуже складний технічний продукт. Тому рекомендуємо Вам при купівлі уважно вивчити інструкцію з експлуатації та сервісну книжку Вашого Nissan. У цьому випадку Ви будете чітко знати правила експлуатації та обслуговування автомобіля, а також умови підтримки гарантії. Окрім того, просимо Вас зберігати відмітки про проходження ТО й документи, що стосуються встановлення запасних частин або аксесуарів.

Гарантія поширюється на всі оригінальні запасні частини й аксесуари Nissan, встановлені в дилерському центрі. Не забувайте гарантійну книжку: це дозволить Вам отримати допомогу не тільки в дилерських центрах Nissan на території України, а й у будь-якій точці земної кулі.