Nissan Assistance

Для власників автомобілів Nissan проколене колесо або розряджена акумуляторна батарея зовсім не означають виникнення невирішеною проблеми. Досить здійснити дзвінок до цілодобової служби «Nissan Assistance» за номером телефону


0800 303 308
(Для дзвінків зі стаціонарних телефонів по всій Україні)

044 390 30 80 (Для дзвінків з мобільних телефонів)

для виклику фахівців, які усунуть прикру несправність. Оператору необхідно вказати прізвище власника автомобіля, модель, VIN-номер і колір Вашого Nissan, а також надати інформацію про Ваш місці розташування, Договорі страхування та датою придбання автомобіля.

Після ідентифікації дзвінок буде переадресовано технічному експерту, який визначить, який вид допомоги Вам необхідний. Якщо усунути неполадку на місці неможливо, Ваш автомобіль Nissan евакуюють на найближчу СТО дилерського центру (те ж саме буде зроблено, якщо в автомобілі закінчилося паливо). При необхідності Вас і Ваших пасажирів забезпечать поселенням в готелі, а також нададуть підмінний автомобіль того ж класу. Якщо ж за попередньою оцінкою фахівців ремонт може зайняти троє або більше доби, служба «Nissan Assistance» надасть всім особам, подорожував в автомобілі, купейні квитки на швидкий поїзд або авіаквитки в економ-класі для повернення додому.

Всі послуги даного роду надаються на безоплатній основі для власників автомобілів Nissan, які перебувають на гарантійному обслуговуванні у нас.