Страхування

Страхування в наших надійних партнерів для Вас!

Основним напрямком роботи відділу страхування «НІКО АвтоАльянс» є надання оптимальних пропозицій, які відповідають усім побажанням і вимогам наших шановних клієнтів. Тому в списку наших страхових партнерів є надійні компанії, які давно зарекомендували себе на страховому ринку не тільки України: СК "НІКО Страхування", СК «ARX Страхування» , ПрАТ «СК« УНІКА», ПрАТ «СК ПЗУ Україна» , ПрАТ «СК «Українська страхова група», АСК «ІНГО Україна» і багато інших.

Спільно з нашими партнерами – страховими компаніями – були розроблені пропозиції щодо страхування, які діють і для нових клієнтів, і для клієнтів, які обслуговуються на нашому СТО. Ці програми будуть цікаві як для людей, упевнених у своєму досвіді водіння, які розуміють необхідність страхування КАСКО (економ-програми: до першого заявленого страхового випадку, програма 50/50 та інше), так і для людей, які хотіли б максимально забезпечити собі впевненість у дорозі (повне КАСКО, програма «УСЕ ВКЛЮЧЕНО»).

У нашому салоні Ви можете оформити такі види страхування:

Ми раді запропонувати програми страхування, які надають покриття максимально необхідних умов із КАСКО й при цьому цікаві у фінансовому відношенні.

З урахуванням Ваших побажань та індивідуальних параметрів (місце реєстрації авто, стажу та віку допущених до керування осіб) наші фахівці підберуть і з задоволенням запропонують Вам варіанти програм страхування.